Dişleri Olmayan Yaşlı Kedi

Yampirik

Bahçede baktığım bir kedim var. Çok uzun zamandır bakıyorum. Sağır ve ağzı yaralıydı. Tedavi oluyordu ağzındaki yaralar için ama tedavi bitemeden sitedeki bir kör! arabasını parkederken ezmiş. Kafasının sol kısmı ezik bir gözü alındı ve tüm dişleri de alındı ve yaşlı bir kedi. Arkadaşımın güvenli bir bahçeli evi var ve ona sahiplendirdim. Kuru mamayı yiyemiyor. Sürekli yaş mamadan ayrıyeten extra ne verilebilir bu güzel kediye? Tavsiyeleriniz neler?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Yoğurt verilebilir. Evde ona özel püre mamalar hazırlanabilir. Et suyu içebilir.

Yampirik

yaş mama veriyorum ama maddi durumum her öğünü yaş mamayla beslemej için uygun değil. tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim :)

Yampirik

Tavsiyesi olan yok mu?

Lunasibirya

Islak mama ile besle Ezgi'nin dediği gibi yoğurt , püre , et suyu

Lunasibirya

7 liralık yaş mamalar var konserve büyük felix in maması ondan alabilirsin yaptığın çok güzel birşey başkası olsa o kediye bakmazdı bile tebrik ediyorum seni:)

Yampirik

teşekkür ederim :)