Balık Yağı Tavsiyesi

Arkadaşlar merhabalar. Evde iki kedim var birisine ne yazık ki mantar bulaştı geçici olarak eve aldığım kedilerden. Gerçi çok dikkat ettim asla temas ettirmedim ama işte... Veterinerimiz belki stres yaptığı için mantar olmuştur dedi, bağışıklığı da düşük belli ki. Şimdi vetin de tavsiyesi ile balık yağı kullanmak istiyorum ikisi için de. Kullandığınız, memnun kaldığınız, kedimin bağışıklığına, cildine çok iyi geldi dediğiniz bir balık yağı var mıdır?

7 CEVAP

Palyaco

Bağışıklık için vest plus bağışıklık güçlendirici tablet tavsiye ederim daha etkili balık yağı mutamin

missAybuke

Bağışıklık için Veda Phytomins tavsiye edebilirim. Balık yağını da veterinere sorduğumda Möllers omega 3 balık yağını önerdi çocuk için olanı kullanabilirsin demişti. Yine sizde danışın tabi veterinerinize.

Lils

1)Mutamin
2)Vets plus

e234567

benim kedim mantar olduğunda eczane 150₺ye 250 mllik fiopet markalı pompalı balık yağı satmıştı. günde bir pompa kullanıyordum ve ekim yapıldığı için iki hafta boyunca sadece onu kullandım aşı falan olmadan. bacağındaki tüyler dökülmüştü ve kullanmaya başladıktan sonra gözle görülür şekilde çıkmaya ve artmaya başladı. işe yaramıştı. üçte birinden daha azını kullanmışım.

duman_cat_world

Merhaba,
Mutamin somon yagı tek geçerim. Pahalı ama en kalitesi o, ben de kullandım gözle görülür etkileri oldu😊 Geçmiş olsun💜

Bakayım tablete de teşekkür ederim 🌸

Teşekkürler herkese