Gimcat Multivitamin Kullanıyorum Biofeline Somon Yağı Kullanmak İstiyorum

reinefee17

Gimcat Multivitamin 30 gr'lık kullanıyorum kedim 6 aylık tahminen 2 ay daha gider bana biofeline somon yağı satın almak istiyorum ikisi aynı şey mi şuan almak istesem bu ürünü alabilir miyim ikisini aynı anda kullanabilir miyim gimcat malt kullanıyorum biofeline Malt kullanabilir miyim bir zararı olur mu fiya tplarak daha uygun çünkü kedim şuan 6 aylık biofeline Malt yetişkin için mi yoksa yavru kediler de kullanabilir mi

9 CEVAP

Lils

Vitamin ve somon yağı aynı anda kullanılabilir. Gimcat gereksiz pahalı bence. Biofeline kullanabilirsiniz ama biofeline ve vets plus markasını aynı firma üretiyor. Vets plus daha uygun diye biliyorum direk Vets plus alın bence. Bu arada veteriner istemeden vitamin kullanmayın gerek yok. Boşuna böbrekleri yorar. Elinizdeki bitince bir daha almayın.

Gimlihanim

Merhaba. Multivitamin ve somon yağı aynı anda kullanılabilir. Sorun olmaz. Gimcat pahalı biraz biofeline de çok memnun kalınan bir marka. Kullanabilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam biofeline yetişkin, yavru, kısır multivitaminleri zaten malt içeriyor. Extra malt almanıza gerek yok.

Lils

Malt olarak yavru, yetişkin fark etmez bu arada. Biofeline malt alabilirsiniz direk tüy yumağı oluşmaması için

Palyaco

Malt vest plus tavsiye ederim somon yağı pek yemiyor kediler bilginize

reinefee17

Veterinerimiz söylemedi elimde ki bittikten sonra tekrar kullanmayı düşünmüyorum siz söyleyince öğrendim böbrekleri yorabileceğini muhtemelen bittikten sonra Malt ve somon yağı kullanırım

reinefee17

Somon yağı nasıl kullanılıyor?

Lils

Kuru mamaya ya da yaş mamaya sıkarak verebilirsiniz. Bazı kediler direk önüne koyunca da yiyor

Eylulleydi

Vets Plus somon yağını incelediniz mi? Epeydir kullanıyoruz kedilerime çok iyi geldi. Yenilenen tasarımı ile de çok güzel görünüyor. Yavru kedinizin malt tüketimi ile ilgili veteriner desteği alın mutlaka.

reinefee17

Veterinere danışmam gerekiyor sanırım teşekkür ederim