Kedim Yaklaşık 2 Aydır Vitamin Kullanıyor Haftada İki Kez Bir Mercimek Tanesi Kadar

reinefee17

Vitamin kullanmak için veterinere danışmanı gerektiğini bilmiyordum GimCat marka vitamin kullanıyorum hafta da iki kez bir mercimek tanesi kadar kullanıyorum kediler hakkında bilgili olmadığımdan çoğu şeyi pey Shopta ki görevliden öğreniyorum ama bana böbrekleri yorabileceğini söylemedi kullanmaya devam etmeli miyim şuana kadar bir sorun yaşamadım ama

6 CEVAP

hannnngggg

kediniz hangi mamayı kullanıyor maması kaliteli ise ekstra bir vitamin kullanmanıza gerek yok

hannnngggg

bende proplan kitten kullanmıştım ekstra bir vitamin kullanmamıştım bence gerekli değil yine de veterinerinize bir danışın en doğru yönlendirmeyi kendisi yapacaktır

hannnngggg

cok uzun yıllarca kullanmadığınız sürece bir sorun olmaz diye düşünüyorum böyle ekstra ek gıdalar takviyeler vücudunu organlarını yorar petsoptaki görevli birseyler danışmak icin uygun bir kişi değil cunku size bunuda alın bunuda kullanın gerekli diye satmaya çalışır

reinefee17

Haklısınız fakat çevrem de sorabileceğim kimse yok sormak zorunda kalıyorum veterinere sordum kullanmam gerekmediğini söyledi eğer istersem kullanmaya devam edebilirmişim fazlası vücuttan atılırmış içim rahat olmadığı için kullanmaya devam etmeyi düşünmüyorum sanırım sadece Malt kullanacağım

reinefee17

Pro plan kitten

reinefee17

Veterinere danışmam gerektiğini bilmeden kullanmaya başladım umarım farkında olmadan böbrek rahatsızlığın yol açmamışımdır