Kedime Nasıl Kilo Aldırabilirim?

Pisiuuu

Kedim bu zamanlar kilo verdi 1 yaşında erkek 4 kilo.Aslında çok zayıf değil ama kemikleri elime geliyor bazen biraz daha kilo alsın istiyorum.Tabiki sağlıklı kilo almasını istiyorum.Bunun için neler yapmalıyım neler vermeliyim?

-Hafta da 1 yaş mama veriyorum bu arada.

3 CEVAP

Gimlihanim

Yaş mamayı arttırırsanız kilo alır. Ancak bence hiç de aldırmayın. Kilonun önüne geçemezseniz birçok soruna sebep olabilir. Kilosu normal sınırlardaysa hiç dokunmayın derim. Sadece yaş mamayı haftada 2-3 falan yapabilirsiniz. Sağlığı için de iyi olur yaş mama sıklığını arttırmak. Yaş mama yerine bazı günler de haşlama et, tavuk, balık, ciğer verebilirsiniz.

Pisiuuu

Malt ve vitamin de veriyorum takviye olarak

Palyaco

Ödül mamaları kilo aldırıyor çubuk olsun sıvı puding meo veya vanpy