Bu Kediyi Sahipleniyorum..

Rebellious

Bu kediyi sahipleniyorum ama bana British Whiskas dediler. Sizce ne olabilir ? Sahiplendiğim kedinin cinsini bilmek istiyorum.

10 CEVAP

gulsump

Cinsi çok önemli değil tabii ama, bu kedi has tekir. Sokak kedisi.

edadnmzr

Çok minnoş bir tekir çocuğu 😂🥰

teddybal

Whiskas bildiğim kadarıyla bir kedi cinsi değil, renginden dolayı gri tekirlere böyle diyorlar, malum marka bu kedilerle meşhur olunca böyle tanınmış kediler de, margarine sana demek hesabı..
Ama çok tatlıymış, burna bak♡

leolenslimon

kendisi sevimli bi tekir :)

teddybal

Şu reklam Tv'de dönerken kediye aşık olup merak edip araştırmıştım whiskas kedisi ne diye ordan biliyorum tabi int.te yazdığı kadarıyla :)
https://youtu.be/ISrDqFM9bKU

Dilarayrtsvn

Nur topu gibi bir tekir mutlu zamanlarınız olsun birlikte ☺️

orhdoner

Hayırlı olsun çok tatlı Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏❤️ maşallah minnoşa ben anlamıyorum hangisi olursa olsun hepsi çok tatlı 🥰

Lils

Britishler yuvarlak yüz hatlı olur ve British olması için 4 nesil safkan British olmalı. Kendisi harika kürk rengine sahip tekir

tekiriş fold kendisi 😊🤣🤣 çok tatlıymış maşallah, tüyü kadar ömrü olsun 🙏

diablerose

tekir 😍😍😍