Aciil Yardım

Meltemmx32

Arkadaşlar selam dışarıda baktığım kedi fare yapıştırıcısına basmış gördüğünüz gibi heryeri yapıştırıcı hemen veterinere götürdüm gaz yağı veya krem ile çıkar dedi fakat krem hiç ise yaramıyor bunu nasıl çıkaracağım

5 CEVAP

teddybal

Merhaba, benim kedim de kaşla göz arasında koşup balkondaki bisikletimle oynamış zincirlerine sürtünmüş sırtı simsiyah yağ olmuş hiçbir şekilde cikaramamış evdekiler, babam vet.e sormuş arayıp gaz yağı demiş aynı şekilde, neyse bulmuş disk pamuğa döküp silmişler çıkmış gerçekten, ben de tam o sırada eve gelmiştim olanları duyunca tedirgin oldum çünkü kokusu da kendisi de kediyi çok rahatsız hissettirmişti, crystalinle iyice sildim sırtını ama koku yapıştı resmen çocuk orayı koklayıp koklayıp koşuyordu çok üzülmüştük, başka bir yolu var mıdır bilmiyorum keşke bilsem, kolay gelsin umarım halledersiniz.

Meltemmx32

Ah fotoğraf eklenmemiş 🤦‍♀️

Palyaco

Sadece zeytinyağı çıkarın 15 dakika partisini yag içinde tutun

Meltemmx32

Zeytinyağı denedim ama daha kötü oldu sanki yumuşadıkça yapış yapış oldu annesinin yanına bıraktım yarın tekrar bakacağım

simbakedi

yag ile cikmaz mi herhangi bir yag ben oyle denerdim sanirim yapistirici oldugu icin. yoksa cani acir yag buraz yumusatir diye dusunuyorum. esek sipasi ya nerden bulmus da yapismis