Bir Kaç Soru 2

akitalove

1.köpeğimin kuyruk tüyleri aşırı seyrek neredeyse derisi görülüyor nasil düzelir ? Neden öyle olmuş olabilir ?
2.petlebiden bi sampuan aldim beyaz tüylüler icin ama cok kotu hic sevmedim tuyleri garç garç oldu cok sertleşti ezginin dedigi sampuan tuyleri yumusak tutarmi ?
3.köpegim hazrlayacagim alana alısir mi ? Klubesine girermi oyle bisey icin mutlu olur mu sevinir mi ?
4. Sanirim 1 yada 2 haftadir vücudunda yaralari var pul pul dökülmeleri var ne oldgunu hic anlamadim veterinere goturmeden once fikirlerinizi almak istedim

12 CEVAP

GoldenOdin

Kesinlikle ezgi'nin dediği şampuan tüyleri güzel ve parlak yapar ven de onu almayı düşünüyorum hangi şampuanı kullanıyordunuz

betulaltundal

Mantar gibi de görünüyor ilerlerse size bile bulaşma ihtimali var veterinere gitmenizi öneririm. Perfect wash sanırım ezginin dediği şampuan ve çok beğeniliyor. Kulübe olayı da köpeğinizin karakterine bağlı en iyi siz bilirsiniz yani

Cotontzu_Siri

  1. Veterinere sormanda fayda var

  2. Evet :))

  3. "

  4. Yok :(

  5. Spirulina tabletten ben de alıcam, kokuya çok iyi geliyor

Lunasibirya

Kesinlikle Ezgi ye güven bu konularda en çok ona güvenilir ve köpek ırkında çok iyi kendisi maşallah yani evet mantar gibi görünüyor Ve ilerlerse bütün vücuduna yayılıp ölümcül hale gelebilir!! Hemen vet.

Cotontzu_Siri

Ay çok teşekkür ederim :)

Lunasibirya

Ne demek:D gerçekten çok yardımcı oluyorsun

GoldenOdin

Uyuz kapmış olabilir diye düşünüyorum ama siz yine de veterinere götürün. VMP tablet kullanın

GoldenOdin

Trixie ben de kullanmıştım veteriner tüylerinin çok mat ve sert olduğunu söylemişti sıradaki yıkamada ben de perfect wash alacağım

akitalove

TRIXE almiştim insallah uyuz kapmamistir .s tüylerini kısalltirmaya gidince arti muayenesinide yaptirmaliyim en iyisi aslnda naturalis adrmys de spirulina tablet gormustum almak istiyorum ama nasil oldugunu bilmiyorum memnun kalanlar cok ama instagramda falan alsammi bilemedim.uyuzu varsa da kaybedicek gucteymis deri hastaliklarini falan önlüyomuş

akitalove

Tesekkur ederim :)

akitalove

güncel*

akitalove

Tesekkurler :)