Vet’s Plus Ürünleri Hakkında

bobby34

vet’s plus tüy sağlığı için güçlendirici biyotin tablet ve vet’s plus c vitamini ni kullanan var mı etkisi oluyor mu kedime alıp denemek istiyorum

3 CEVAP

duman_cat_world

Vets Plus biyotin tableti gereksiz bir ürün bence. Tüy sağlığı için kaliteli mama tüketimi ve bol su tüketimi çok önemli. Ayrica ekstra olarak somon yağı takviyesi yapılabilir. Biyotin çoğu mamada bulunuyor, ekstra olarak vermek böbrekleri yorar.

C vitamini kulllanılabilir hiçbir şey demiyorum🌸 Bağışıklık sistemini güçlendirir ve güçlü bir antioksidandır, doku onarımı için önemlidir. C vitaminin fazlası idrar vasıtasıyla vücuttan atılıyor, depolanmıyor. Bu yüzden herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ben de vets plusın malt macunu ve yaş mamalarını düzenli kullanıyorum memnunum😊

buusracikk

Vets plus markanın malt ve vitaminini kullandım memnunum hala da kullanıyorum kedilerim seviyor

Lils

Vets plus markasının başka ürünlerini kullandım. Memnun kaldım tavsiye ederim.