Proline Kedi Maması

fatmanuur42

proline yetişkin kedi maması nasıl tüy dökme gibi sorunlar yapar mı?

13 CEVAP

Cotontzu_Siri

Aydancat
5 ay önce 2 paket royal canin aldım. 4 aydır burada mama öneriyorum.

GoldenOdin

Çok kötü bir mama

Cotontzu_Siri

İğrenç bir mama. Yerli ve market maması. İçeriği rezalet.

Mervedeniz159

Butun mamalar pahali ben uygun olarak bitek banocibo uyu biliyorum bide blue bag var.

Merloli

Proline kötü bir mama tavsiye etmiyorum .

Cotontzu_Siri

Ayrıca siz de yakın zamanda goody kullanıyordunuz

SelinTuksal

O fiyatlarda *********dan bonacibo veya proline den bşraz daha pahalı ama biraz daha kaliteli mama olarak pro choice yi öneririm

fatmanuur42

Aa ciddimisiniz peki uygun fiyatlı bi mama önerebilirmisiniz kedim 8 aylık dişi

Cotontzu_Siri

Matisse olabilir

fatmanuur42

tğy dökme sorunu yaparmı

Cotontzu_Siri

Yapmaz

Aydancat

Mervedeniz159
Siz daha 3 gun once bize hangi mamayi kullanayim diyordunuz simdi mama onerisinde bulunmanız?

Profine olabilir

Aydancat

Onceki yazılarımı okuyup oyle yorum yaparsan sevinirim:)