Yavru Kedim Kuru Mama Yemiyor.

Cett17

Merhabalar Yavru kedim daha önce iştahla mamasını yerken bir defa yaş mama yedikten sonra kuru mama yemez oldu kötü bir mama da değil üstelik Royal canin.
Ne yapacağım bilmiyorum hasta olmasından korkuyorum fakat yaş mamayı iştahla yiyor bir problem yok kuru mamayı aç da kalsa asla yemek istemiyor karıştırıp denedim yine de yemiyor daha önce başına gelen ve çözebilen varsa yardım rica ediyorum.

2 CEVAP

blue_hpood

doğada yemek seçme yoktur. her öğünde mamasını önüne koyun ve 20 dakika sonra yemediyse kaldırın. muhtemelen yemek zorunda kalacak. ayrıca bolca yaş mama kullanın, fırsatınız varsa sadece yaş mama ile besleyin.

nefeskedi

3-4 aylıksa normal, dişleri yüzünden yaş mama yemek daha hoşuna gidiyordur