Parazit Aşısı

busry

Kedim veterinere gidince stres olduğu için asilarini biz vuruyoruz enseye damla ve hap seklinde veriyoruz hapini toz haline getirip yas mamasina katsam olur mu

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba her hap yaş mamaya katılmaz çünkü acı olup ağız köpürtebilir özellikle parazit ilacı veteriner bize dedi acı olduğu için tadı o şekilde karıştırıp verirseniz ağzı köpürür acı olduğu için parazit ilacını yapmayın o şekilde ayrıca hangi ilacı yapacağınızı da hekiminize sorun sormadan vermeyin geçmiş olsun

duman_cat_world

Merhaba,
Öyle yapanlar duydun veterinerime de sordum, bir sıkıntı olmaz önemli olan tüketmesi dedi. Ancak hekimime sorduğum hapı yaş mamanın için saklamak. Ezdiğimizde hap işlevini yitirir mi, bilemiyorum. Bilen arkadaşlar yazacaktır☺🙏