Kediye Gps Tasma

Bulut☁️

İyi aksamlar kedimde aşırı bir kaçma isteği var..açık kapıların önünde dolaşıp dışarı adım atmayan kedilere çok özeniyorum ama benimki kapının sesini duydumu koşuyor ben elimden geleni yapıyorum ama ailemin geri kalanı pek umursamıyor evimiz iki katlı ben odamdan çıkana kadar açtıkları anda kaçıyor kaç kere ağlaya ağlaya zar zor apartmanda yakaladım çip taktırcaktım takip amaçlı ama o da sadece veterinerlere görülüyormuş sanırım bizim telefonumuza bilgi gelmiyormuş şu tarz bir tasma buldum o da sadece 25 metre diyor.. siz buna bir çözüm buldunuz mu kaçmaması için ne yapmalıyım dısarının kötü olduğunu anlamasını nasıl sağlayacağım 😣

18 CEVAP

Bulut☁️

@ sultansbutler dediğiniz başlığa baktım videoları izledim ama çok büyük kedim onu taşıyamaz diye düşünüyorum ve hatalı çalışıyormuş hâlâ istenilen seviyede değilmiş şimdilik alamam. Diğer yazdıklarınıza gelecek olursam istanbul gibi bir şehirde yaşıyorum dışarı çıkmasına asla izin vermem zaten bir ara gezdiriyordum veterinerimiz bağışıklığı düşük mikrop kapar dediği için kestim kısırlaştıma hakkında da vetimiz 1 yaşını mutlaka bekleyin dedi bekliyoruz bizde elimden bir şey gelmiyor

Bulut☁️

@ Seydosciko bizim halimin ne olcak gercekten yoruyorlar insanı 🥲 tasmanın da pek işlevi yok gibi sadece 25 metre diyor gerisi allaha emanet..

sultansbutler

@sennuraksoy teşekkürler. sahiplenilseydi belki önüne geçilirdi ama huyu sırnaşık, tipi güzel değildi. kısırlaştırma, sineklik, takip ve çocuksuz ev şartı da koyunca insanlara fazla geldi sanırım (ki bence fazla falan değil). mesaj attığım bazı yerel sahiplendirme sayfaları da bakmayınca işte sonucu bu oldu.