Kedilerde Mantar Oluşumu Neden Olur

bobby34

kedimde mantar çıktı acaba neden olmuş olabilir merak ettim ona göre önlem almak istiyorum

4 CEVAP

Palyaco

Bağışıklık güçlendirici kullanın vest plus tablet bağışıklık için mantarlı bölgeyi sirke ile silin kurusun ardından baticon sürün oda kurusun yalamasina izin vermeyin en son trivazol krem surun

Renklipati

Mantar bulaşıcı bir deri hastalığı, ya başka bir hayvan dan bulaşıyor yada bağışıklığı düşünce de ortaya çıkıyor..mutlaka bağışıklık guclendici kullanın, temizlik çok önemli,sizde dikkat edin sizede bulaşabilir.mantar için kullanılan ilaçlar var yayılan bir rahatsızlık olduğu için veterinere mutlaka götürün

bobby34

sirke canını acıtmaz mı

huqi

Sirke kullanacaksınız aldığınız sirke doğal olması lazım (Kemal kükrer cam şişede doğal sirkesi var) ayrıca sirkeyi suyla seyreltmeniz lazım asitli bir şey zarar verebilir.