Gimcat Urinary Paste Kullananlar Bir Bakar Mısınız Lütfen

sconnie

kedim normalde gimcat'in tüm ürünlerini yer macunları tabletleri yaş mamaları ödülleri hiçbirine hayır demez bir tek bunu yemedi normalde macun yemeye de bayılır yerken mırlar falan bu macunun yapısı da diğerlerine göre bir farklı geldi bugün de baktım hep sulanmış bozuk olabilir mi yoksa normal hâli mi böyle??

6 CEVAP

Warriorsans

Bu macunu sanırım çoğu kedi sevmiyor yorumlarında kedim yemedi diyen çok vardı. Yağı ayrışmış gibi duruyor bazen macunlarda bu olabiliyor eğer yeni aldıysanız iade edebilirsiniz isterseniz. Biofeline macunda bu ayrışma olayını yaşamıştım.

GlsmKrpk

Benim kedim de sevmemişti

sconnie

peki sizdeki de böyle sulanmış mıydı?

Patiseverrr

Bende de var kedilerimin ikisi de severek yiyor, bir sorun yok ve aksine bendekinin yapısı daha kuru.

sconnie

anladım

sconnie

evet evet sudan çok yağ gibi demek ki sevmedi erkek kedi olduğu için özellikle vermek istemiştim bunu :(