Yavru Kedim Korkuyor

akinefe0

Yavru kedimi (sokak kedisi) sahipleneli 4 gün oldu. Ama hala beni kendine yalşaştırmıyor korkuyor ve beni görünce direk dolabın altına giriyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun

2 CEVAP

huqi

Kendi halinde bırakmanız daha iyi olacaktır, korkması çok normal. Zamanla korkusu geçecek kendisi yanınıza gelir, dokunmak için üstüne giderseniz daha çok korkar. Mama falan koyduğunuzda sakin bi sesle ona seslenebilirsiniz.

Warriorsans

Çok normal üstüne gitmeyin zamanla alışacaktır