İzmir Karma Aşı

e234567

öncelikle kedim altı aylık beklemeli miyim daha? üç yere sordum ikisinde yok birisi tek dozuna 200₺ dedi. lütfen kendi veterinerlerinizin ya da duyduğunuz izmirdeki veterinerlerin ücretini yazar mısınız? ve güvenilir veterinerlerin ismini söyler misiniz kendi sorsam. sahtesi de varmış :(

2 CEVAP

Seydosciko

Bende izmirdeyim veterinerimiz şu an için karma aşının olmadığını söyledi, bende başka bir yere güvenemediğimden bekliyorum,bize 110 lira denmişti.

Aliye87

Çiğli Özel İzmir Hayvan Hastanesi'nde bulunuyor. 150 TL. Sahte değil.