Sokaktaki Canlara Mama

yumiyumiyum

Herkese merhaba 250 lirayı geçmeyecek kedi maması önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben geçenlerde aldım 15 kg mystic 200 TL ye denk geldi ama kampanya vardı Vodafone da bitti ertesi gün hemen bir arkdaş söyledi burdan ondan görünce almıştım gene siz ep tt avm den ya da başka yerlerden de bakabilirsiniz.

yumiyumiyum

Mystic'i çok iyi almışsınız ya 320 gördüm en uygunu. Yarım saattir bakınıyorum alabilecek olduklarıma karar veremiyorum kötünün iyisini seçmeye çalışıyorum. Teşekkür ederim bu arada

yumiyumiyum

Obivan somonlu ve hamsili var ona yorumunuz nedir

simbakedi

econature, mercy

yumiyumiyum

Size de teşekkür ederim

orhdoner

Bence güzel içeriği ben daha önce almıştım evdeki canlarıma obivan selection olandan memnun kaldım bütçenize uyuyorsa alabilirsiniz

yumiyumiyum

Selection da aşıyor bütçeyi :( direkt obivan somonlu diye geçiyor 10 kilosu 220. Simbakedi'nin söylediklerinden birini alacağım sanırım sağ olun yine de

Warriorsans

Geçenlerde mystic aldım 200 TL ye ama şu an o fiyata bulunmaz sanırım 300 cıvarı olmuş. Mito var **********da 280 civarıydı. Valla şaka gibi artık 250 TL ye düzgün hayvanların yiyeceği bir mama yok sanırım 🤦

kedigolge

Enjoy 3. paketteyim -15kg alıyorum- bir tanesine verirken öbürleri de severek yiyorlar tavsiye edebilirim :)