Tavsiyeniz Nedir??

Merloli

Ablam seneye üniversiteye gidecek ve kendisi apartta ya da evde kalmayı düşünüyor. Oraya gittiğinde yanına küçük bir dost alacak. Ancak bunun kedi mi köpek mi olacağına karar veremiyoruz. İkisini de çok seviyoruz ve üniversite sonrasında dostumuzun eve geleceğini de düşünerek sizden fikir almak istiyorum. Köpek kedimize alışır mı ki?? (Evimiz bahçeli ancak bahçeyi kullanmıyoruz. Yani bahçede kalamaz.) Kedi daha iyi bir fikir midir? Ne dersiniz?

5 CEVAP

Merloli

Teşekkür ederim :)

kediminnos

Bence kedi daha iyi bi fikir:)

Aydancat

Kedi
Kedi kendini ara sıra sevidirir genellikle tum gun uyur gezdirmessin kuma yapar masrafi azdir
Köpek gunde 3 kez gezdirirsin aylik mama masrafi cok evin icinde kipir kipir ;)
buna gore karar verj

kediminnos

Ama kediye alisamayacak diye bi sey yok tabi

Aydancat

Karar verin*