Toy Poodle

Lunasibirya

Arkadaşlar akrabamızın toy kanişinin yavrusu olmuş 1 tane Onu da bana vermek istiyor köpekler konusunda bilgili ve ona tanıdık olduğum için 3 aylık olmuşlar yaş mama ile kuru mamayı karıştırıp veriyormuş sütten Yen'i kesilmişler alayımmı yoksa daha erkenmi

32 CEVAP

Lunasibirya

Ezgi nin dediği gibi beyaz çikolata:D tamam o zaman herkes al diyor tamam alıyorum evet birde koku sorunu ve tüy sorunu olmayınca işim bu yandan biraz kolaya kaçıyor:))) adı ne olsun ? Geldiğinde ona köpek diye çağıracak değilim :D beyaz dişi bir toy poodle

Lunasibirya

Kardeşim duyunca köpeği adı süt olsun dedi gülmekten karnıma ağrılar girdi:D

Selen_Ozer

Dişi mi

Selen_Ozer

Süt mü :DDD hahaaha

Lunasibirya

Evet süt birde canım süt isteyince onu içerim dedi :DD

Lunasibirya

Puffy aklımda gerçekten yakışır

Lunasibirya

Arkadaşlar daha demin foto attı çok tatlıııı beyaz renkte minnacık ayyy alasım geldi ama önce size danışmakta fayda var çünkü siz benden bi üst kat daha bilgilisiniz:) yani ben öyle düşünüyorum

Selen_Ozer

Türkçe mi istiyorsunuz İngilizce mı :D

Lunasibirya

İngilizce olsun istiyorum

Lunasibirya

Siz isimleri yazın ben çıkıyorum bir işim çıktı işte şu : köpeği gezdirmek , suyunu tazelemek , gidip Yen'i mama almak :D

Selen_Ozer

Peri,Şeker,flora,puffy

Selen_Ozer

Hangi mama kullanacaksınız :)

Selen_Ozer

Puffy şirin olur bence :)

Lunasibirya

Acana

Cotontzu_Siri

Fluff