Toy Poodle

Lunasibirya

Arkadaşlar akrabamızın toy kanişinin yavrusu olmuş 1 tane Onu da bana vermek istiyor köpekler konusunda bilgili ve ona tanıdık olduğum için 3 aylık olmuşlar yaş mama ile kuru mamayı karıştırıp veriyormuş sütten Yen'i kesilmişler alayımmı yoksa daha erkenmi

32 CEVAP

Lunasibirya

Sen al dediysen tamamdır alıyorum :D

Cotontzu_Siri

Çikolata rengine bayılıyorum

SelinTuksal

Benim sokaktaki pireli köpeği bile ıssırasım geliyorsa o köpeği gördüğümde ne yaparım bilmiyorum :D

Cotontzu_Siri

Beyaz çikolata :))

Lunasibirya

Evet

Cotontzu_Siri

Alın :)

Aydancat

:)) beyaz nadir görülür

Lunasibirya

Çikolata rengi nadir görülür en çok beyaz görülür diye biliyorum ben

Aydancat

Ben yanlış biliyorum galiba:)

Lunasibirya

Bilmem can Paksoy dan duydum ben

Aydancat

Aynen :♡

Lunasibirya

Evet bende bayılıyorum nadir zaten :) heryerde bulamazsın öyle :)

Lunasibirya

Keşke o renkte olsaymış annesi zaten çikolata renginde nasıl beyaz çıktı anlamadım çok iyi bakıyorlar birde bakımlı olunca öyle tatlı gözüküyorki çikolata niyetine yiyesin geliyor:D

GoldenOdin

Kesinlikle al. Sonuçta toy poddle çok az kokarlar bakımı da kolay kesin al :D

Selen_Ozer

Çok tatlı oluyorlar alınn tabiki :))