Gençlik Hastalığı Şüphesi Hâlâ Var Mıdır?

buusracikk

Arkadaşlar bilenler var içlerinizde daha önce de sormuştum dişi kedimde gençlik hastalığından şüphelenildiğini ve nötrofil değerinin düşük çıktığını. Bugün tekrar kan tahlili yapıldı 1 hafta önce yapilan tahlille karşılaştırıldı wbc değeri 11.92 düşüş yok geçen haftaki tahlille aynı. Nötrofil değeri yükselmiş dehidrasyon da yok. Lactoferon kullanmaya devam ediyoruz her ihtimale karşı. Değerler yükseldiğine ve wbc değerinin düşmediğine göre gençlik hastalığı yok diyebilir miyiz? Bilgisi olanlar cevap verebilirse çok memnun olurum

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun tekrardan Allah şifa versin 🙏❤️ Çok sevindim değerlerin düşmediğine çok şükür umarım daha yaşamazsınız hep sağlıklı olurlar Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏❤️

buusracikk

Amin çok teşekkür ederiz benim de içim rahatladı çok şükür 🥰🥰🤲🏻