Arkadaşlar Yalvarırım Acil Desteğiniz Gerekiyor

Hassas olanlar bakmasın :'( gördüğümden beri ağlıyorum ama bakmadan da yardım edemeyiz.

https://www.instagram.com/p/CXJy-NIj4z4/?utm_medium=copy_link

Lütfen yayabilir miyiz. Nasıl bu hale gelebilir ve bu halde nasıl yaşamış 😭 neyin sonucu bu aklım almıyor. İyileştiğinde nasıl gözükecek normale dönebilecek mi 😭

3 CEVAP

Çok teşekkür ederim destek olduğunuz için bende elimden geldiği kadar göndericem 50 tl bir kahve parası bile gönderilse el birliği ile tamamlanır lütfen görenler kayıtsız kalmasın. İçim parçalandı gerçekten daha önce bu kadar ağır bir yara görmedim 😭 inşallah inşallah 🙏🏻

orhdoner

Allah şifa versin gerçekten çok kötü olmuş çok üzüldüm ben de paylaşırım hemen şimdi umarım çocuk düzelir 🙏😓

Gizem-Pasa

Bu kedi kanser maalesef. iyileştiğinde gözleri alınmış ve yüzünün bir kısmını kaybetmiş olacak büyük ihtimalle.. nakil için destekte bulunmuştum sıra tedavisinde. 5 lira bile bir umut onlar için..