Kısırlaştırılmış Mama Da Yaş

ElifUzn

9 aylık yavru kedim var kısırlaştırdım ve kısır mamaya geçmem gerekiyor doğal olarak.Mama araştırırken.Felicia Hypo-Allergenic Üriner Sağlığı için Somonlu Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması na denk geldim ama üzerinde yaş kısmına dair bir bilgi göremedim. Mamayı almış veya görmüş yardımcı olabilecek biri var mı?

4 CEVAP

Palyaco

Yetişkin mama kullanabilirsiniz mama taneside normal 9 aylık kediler yiyebilir

kediniz çok zayıf kalmışsa vs durum değişir ama öyle bir sorununuz yoksa yaşının önemi yok zaten direk kısır kedi maması alabilirsiniz

ElifUzn

Veteriner kedimin fit olduğunu kısır mamaya ilerde geçebilirsiniz demişti bir ayda dolgun bir kedim oldu kısır mama vakti teşekkür ederim 🤗

edadnmzr

Kısırlaştırılmış mamalarda yaş olmuyor kedinizin 1 yaşına gelmesine de çok az kalmış kısırlaştırılmış mamaya geçebilirsiniz. Sağlıklı uzun ömrü olsun yavrunuzun 🙏❤️