Sokak Hayvanları İçin Mama Önerisi

Rapisa

Selamlar, bahçemde beslediğim kedilerime senelerdir hep te. Mi. Z.. Ma. Ma. Dan micho ve mito mama alıyorum. Malum son zamlarla fiyatları uçtu. 20 hün önce aldığım mamaya 90tl zam geldi. Üstelik sene içinde sürekli zamlandı. Mamayı değiştirmek istiyorum ama çokta kötü bir mama almak istemiyorum. Ne önerirsiniz.

5 CEVAP

Nadenge

Mercy mamayı bizimkiler severek yiyor. Yenecek ve uygun fiyatlı bir mama arıyorsanız öneririm.

orhdoner

Merhaba ben de bonachibo alıyordum çok zam geldiği için mystic aldım geçenlerde indirim vardı diye onu da çok severek yemiyorlar ama mecbur kaldım keşke sokaktaki canlara da acana nın içeriği gibi güzel mamalar alabilseydik ucuz olsaydı da ne kadar güzel olurdu.Ama gene de Allah razı olsun sizin gibi kişilerden hiç yoktan aç kalmalarından iyi oluyor besleniyorlar bu kış günlerinde özellikle çok zor malesef onlar için herşey 🙏😓

NorthNight

Bizim kız bonacibo yiyordu sokaktakilere de ondan veriyordum elimden geldiğince, kısırlaştırıldı mamasını değiştirdik evdeki bonacibo yu tamamen sokaktakiler için ayırdım bi kaç kilo var, bitince yine bonacibo alırım sanırım tabi oda zamlanmış, enjoyda öneriliyordu. Aklımda ikisi var. Ben biraz küçük ve sokak hayvanlarının ilgisiz kaldığı yerde yaşıyorum, taşı versem yiyecek durumdalar 😮‍💨 bütçemin durumuna göre alacağım artık.

Patiseverrr

Herkes enjoy öneriyor ben de aldım 2 kez ilkinde gayet sevdiler fakat son alışımda iyice kalite düşmüş, zorla yediler. Onun yerine milo alabilirsiniz 10 kg 160 şu an

Lils

Mystic olabilir