Sürekli Gözünü Kaşıyor

rduygudursun

Tek gözü alınmış dikişli kedi sahıplendım sureklı dikişli gözünü kaşıyor ve iltihap akıyor kaşımasını nasıl engelleyebilirşm

5 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun öncelikle Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Allah razı olsun sizden bu arada çocuğu kurtarmışsınız iki arkadaşa da katılıyorum yakalık ve hekimin görmedi gerek iltihap iyi degil Allah korusun yayılma olmasın

edadnmzr

Yakalık takabilirsiniz anca aklıma başka bir çözüm gelmedi 🤷🏼‍♀️

Miscatt

Yakalık evet bi çözüm olabilir kalkmaması için ama iltihap akıyor demişsiniz yinede veterinere danışmanızda fayda görüyorum enfeksiyon kapabilir çocuk.
Geçmiş olsun 🙏🏻

Miscatt

Kalkmaması içim değil kaşımaması için olacaktı

rduygudursun

Yakalık takılmıştı yazmayı unutmusjm cok teşekkürler iyileşti🥰🥰