Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Köpeği kendine bağlamak, alıştırmak?

cilek
cilek

165


Merhaba arkadaşlar biz 1 hafta önce kizimizi sahiplendik . bahcemizde bakiyoruz onunla çok fazla ilgileniyoruz her istedigini yapıyoruz . ( fakat sanirim önceki ailesinde biraz kotu sartlarda yasamis . hic havlamiyor arabalardan kaciyor vs. ) bahcemizde kulubesinde biraktik ve biz uyurken kaçmış . birkac saat sonra buldum kulubesine getirdik . O kadar iyi davranmamiza rağmen nicin kaçmış olabilir .

8 Cevap

atay
atay

12397


1 hafta alışması ve geçmiş kötü hatıralarından tamamen sıyrılması için az bir süre.

Kaçmasının sebebi, insanlara (ve dolayısıyla size) güvensizliğinden, ona zarar vereceğinizden şüphe etmesinden de olabilir. Biraz daha zaman geçtikten sonra bence her şey yerine oturacak :)

cerencetinoglu
cerencetinoglu

66


bol bol oyun oynamaya, bağ kurmaya devam edin. önceki ailesinden kalan hatıraları unutacaktr. kolay gelsin.

cilek
cilek

165


Çok teşekkür ederim arkadaşlar

champagnebuddha
champagnebuddha

393


Öncelikle köpeğinizi kısır mı değil mi?? Bu çok önemli bir kpnu.Irkı nedir? Bu " bağlama" sorusuna TEK CEVAP vardır. Sizin tüm samimi enerjinizle bir köpek ister 10 yaşında olsun, onu sevip, koruyacağınıza, terk etmeyeceğinize inandığı an, sizinle olur. Köpekler inanılmaz duyarlıdır. Yeter ki siz onu okşadığınızda sizden gelen o sevginin parmaklarınızdan onun vücuduna aktığını hissetsin. O zaman herşey resetlenir köpekte.

champagnebuddha
champagnebuddha

393


Şimdi baktım. Kızınız golden retriever imiş. Maalesef İstanbul iklimi goldenlarımıza iyi gelmiyor.1) Goldenlar çift katman tüylüdür. Soğukta ve çok sıcakta ciltleri döküntü, egzema veya uyuz yapar. Çok üşürler. 2) Goldenların kalpleri zayıftır. Soğuk onlara hiç iyi gelmez ömürleri kısalır. 3) Goldenlar aile köpeğidir, devamlı sahipleriyle olmak isterler.Cockerlar gibi sürü hayvanıdır.

cilek
cilek

165


Cok tesekkur ederim İlginiz ve bilgilendirmeniz için . kurt kirmasiymis acaba onun etkisiyle safkan goldenlerden farkliliklar olabilirmi

cilek
cilek

165


Kopegimiz kısır bu arada

kopekegitmeni
kopekegitmeni

440


köpeklerin davranışına bakıp geçmişinde şu davranışı yaşamış gibi durumlar her zaman dogru değildir bazı köpekler aşırı ilğiden şımarıp sokak hayatını özgürlüğü seçebilirler özelliklede sibirya kurtları aşırı sokakçıdır kolay kolay evde durmazlar sokakları gezmeyi severler sizin köpekte bu durum olabilir

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
6464 Görüntüleme
8 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor