Hangi Saatlerde Kedi Güneşde Durmalı

Siyahinsahibi

Kedinizi günün hangi saatinde güneşlendiriyorsunuz günün hangi saati daha saglıklı

7 CEVAP

hannnngggg

sabah güneşi sidikliye akşam güneşi güzele vururmus shxjskkskd ben sabah balkon kapısını acıyorum kedi filesi var akşama kadar takılıyor orada güneşi emiyor resmen cok sever kendisi güneşe karşı göbeğini açıp yatmayı

cat_expert

14.54 ve 15.25 güneşi en iyisidir.

Miscatt

@cat_expert
Trollediğinizi felan mı sanıyorsunuz ? Güzelce soru sormuş saçma sapan cevaplar verecekseniz vermeyin bi kaç tane daha böyle cevaplarınız var hiç hoş değil.
@Siyahinsahibi
Saati çok farketmez bence alabildiği kadar güneş ışığı alması en iyisi.

edadnmzr

@Miscatt katılıyorum, bazı insanlar kendilerinde laf söyleme, dalga geçme, insanları aşağılama hakkı görüyorlar kendilerinde. Burada da çok fazla var çoğu kişi denk gelmiştir o kişilere zaten. Neden güzel güzel birbirimizi kırmadan üzmeden yorum yapamıyoruz anlamıyorum yani. Hiç hoş değil...

Miscatt

@edadnmzr
İnsanların kendi içlerinde olan olumsuz komplekslerini buradaki insanlara hadsizlik olarak yansıtmasına dayanamıyorum. Cidden hiç hoş değil ayıptır.

edadnmzr

Bu arada bence öğle vakitleri güneşin tam tepede olduğunda kediler güneşe çıkarılmamalı. Şu an öyle zamanlar pek yok mevsimden dolayı ama özellikle yaz aylarında önemli bir şey bu çünkü güneş çarpması olabilir kedimize. Öğle sıcağı hariç çıkarmak en sağlıklısı bence 😊

SVL21

Malesef böylembir imkanım yok