Büyük Irk Yavru Köpeğe Küçük Irk Köpek Maması Almak

Selen_Ozer

Köpeğim 2 Aylık olduğundan büyük ırk yavru köpek mamalarının taneleri büyük küçük ırk alsam sıkıntı olur mu Teşekkürler

5 CEVAP

Her ırka göre olanlardan alın bence

Cotontzu_Siri

Büyük ırk tanelerini kırarak verebilirsiniz. Her ırka uygun olanlardan da kullanabilirsiniz. Ama küçük ırk kullanmayın.

GoldenOdin

Bizim sokakta küçük bir sokak köpeği var ona kendi köpeğimden mama verdiğimde zor yiyor taneleri kırarak verin bence

Princess_Lady

2 Aylık köpek büyük ırk taneleri büyük Küçük ırk almanız iyi olur.

GoldenOdin

http://advanceturkiye.com/?/urunler/puppy-maxi

Bence bunu kullanın ben bunu kullanmıştım.