4 Aylik Yavru Kediye Yetişkin Yas Mama Verilir Mi?

Mustafa245

Hocalarım elimde nd markasının 5 tane yaş maması var fakat yetişkin kediler için. Birde e t z z s h o p sitesinde felicia 12 adet konserve yaş mama 65 lira gibi bir fiyata düşmüş onu da almak istiyorum fakat yavru kediler için olanı yok. Kedilerim 4 aylik acana pacisifa ile besleniyorlar. Kedilerimden birinin tavuğa karşı alerjisi var. Yetişkin yaş kedi maması versem sorun olur mu? Haftada 1 kez veriyorum zaten yaş mama.

10 CEVAP

AslanPati

Yetişkin yaş mama verebilirsiniz.

putmeinatrance

Yavru yaş ve kuru mamalarının içindeki değerler daha yüksektir yavruların protein vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir devamlı kullanmadığınız sürece önemli değil verebilirsiniz

hannnngggg

yaş mama sürekli vermeyeceğiniz icin bir problem olmaz diye düşünüyorum yetişkin yas mama da verebilirsiniz cunku asıl besin kaynağını kuru mamadan karşılıyor

Gimlihanim

Sorun olmaz yetişkin yaş mama da verebilirsiniz. Sürekli yaş mama ile beslenmeyecekleri için sorun olmaz.

Lils

Yaş mamada önemli değil yetişkin, yavru, kısır olması her gün yemiyorlarsa

simbakedi

yaş mamada önemli değil güzel içerikli bir yaş mamanın yavru-yetişkini olmaz zaten. aralarındaki değer farkında bile %1-2 var max. bu arada ndnin yaş mamalarını da öneririm balıklı, bıldırcınlı ve ördeklilerini özellikle

orhdoner

Merhaba sürekli yedigi kuru mama olmadığı için yaş mama olduğu için verebilirsiniz afiyet şifa olsun yavrularınıza 🙏

sennuraksoy

Yaş mamada sorun olmaz diye düşünüyorum bende veriyordum kedime.

Miscatt

Merhaba
Bende oğluma yetişkin yaş mama veriyorum 5 aylık. Çünkü yavru kedi mamalarında çeşit yok en azından yediği yaş mamada çeşit olsun istediğim için yetişkin veriyorum bi sorun olmadı hiç.

Mehparee

Verebilirsiniz analiz değerleri olarak da pek bir fark olmuyor bende kedime arada sırada veriyorum.