Kedi Kumu

Golge_Hera

Merhabalar. Ben kedimi sahiplendiğimden beri kum arayışındayım. Birkaç marka denedim ama ya çok tozuttu ya da topaklanması kötüydü. Genelde proline’ı duydum. İndirimde bulmuşken 2 paket alayım dedim. İlk paket yine iyiydi ama ikinci paket aşırı aşırı tozuttu. Kısacası çok tozutmayan ve topaklanması iyi olan bir kum arıyorum. Kumundan memnun olanlar benimle de paylaşırsa çok memnun olurumm

8 CEVAP

putmeinatrance

Bentonit kumların hepsi az çok tozutuyor maalesef Reflex, Catmania, Cat's white markalarını dönüşümlü kullanıyorum topaklanmaları gayet güzel özellikle kokuyu çok iyi hapsediyorlar

Merhaba, Ben LindoCat kullanıyorum. Diğerlerine göre daha kaliteli buldum bence bir deneyin derim :)

SVL21

Garden mix kullanıyorum memnunum

Szrcanx

Goldlife siyah paket aktif Carbon öneririm mükemmel bir kum

Golge_Hera

Teşekkür ederim. Yazdıklarınızı deneyeceğim.

Aliye87

Ever Clean Multi Cyristals ve Litterfree paws çeşitlerini kullanıyorum. Çok memnunum. Tozutma yok, gayet soft bir kum. Pelet olarak da Biokat's eco light pelet kum almıştım, ancak henüz denemedim. Ancak bentonitte Ever Clean en iyisi.

kesinlikle proline kullanmalısın Vera'yı sahiplendiğimden beri kullanıyorum süper

Minigimmm

8 9 çeşit kum denedim her özelliği ile en beğendiğim reflex oldu ama malesef ki zamlardan dolayi uygun kum arayışına girdim ve magicsand'in aktif karbonlusunu aldim. Bunuda beğendim. Vancatte olabilir. Sandy kum gelmişti petlebiden. Oda toz bakımından iyiydi cok tozuttugunu hatırlamıyorum ama marsilya sabunlusuydu, koku bakimindan kötüydü alacaksanız kesinlikle kokusuz aktif karbonlu kum tercih edin derim.