Online Mama Yardımcı Olur Musunuz

dilara11

onlinedan mama alıyorsanız hangi sitelerden veya tr end yol dan alıyorsanız hangi satıcıdan alıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?

3 CEVAP

Gimlihanim

Tr en d y olda frog pet sanırım güvenilirdi. Ben pek almıyorum bilemiyorum o yüzden.
Ben genel olarak mar ka ma ma, k ola y ma ma ve pe t zz sh op tan alıyorum. Bir de petlebi ama açıkçası biraz pahalı diğerlerine göre.

putmeinatrance

Çoğu alışverişlerimi Petlebi'den yapıyorum şu ana kadar hiç memnuniyetsizlik yaşamadım en uygun mamalar genelde Marka mama sitesinde oluyor *********dan ise Frog pet satıcısı en güveniliri

dilara11

tesekkür ederim bakacağım hepsine