Dagilmayan Kedi Kumu Onerisi

vildancansiz

merhaba bir suru kum denedim uzun zamandir da proline parfumsuz ince taneli kullaniyorum baslarda iyiydi ama artik o kadar dagiliyo ki toplarken kumun hijyeni asla uzun sureli olmuyor topaklanmasi iyi ve kolay dagilmayan kum arasyisindayim

10 CEVAP

orhdoner

Merhaba pelet öneririm topaklanan pelet dağılmıyor tozutmuyor bakabilirsiniz isterseniz

sennuraksoy

Jungle ninde var hızlı topaklanıyor

Nadenge

Vancat ve Cats White'ın aktif karbonlusundan memnunum. Önceliğiniz topaklanma ve koku hapsetmeyse bu kumlardan memnun kalacaksınızdır. Tozlu bir kum ama... Fiyatları da Vancat'in kendi sitesinde daha uygun. Proline benim şu ana kadar kullandığım en berbat kum. Bentonit kumun en önemli özelliği topaklanmasıdır bence ve bu Proline' da resmen yok. Topaklanması berbattı.

SVL21

Ben garden mix kullanıyorum memnunum

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu even clean en yakın kum diğerleri cop

bobby34

proline parfümsüz kullanabilirsiniz güzel topaklama yapıyor biraz da tozutuyor

bloodyluxury

Merhaba,

Oğlumu yeni sahiplendim. Kedi kumları konusunda çok tecrübeli değilim. Şu anda arkadaşımın verdiği Vancat aktif karbonlu kumu kullanıyorum. Topaklanmasından memnunum. Kokuyu da hapsediyor fakat biraz toz kaldırıyor.

Asabitiviti

Catmania aktif karbonlu koku ve tozdan çok memnunum topaklanmada ilk 2 hafta mükemmel 3. Hafta hafif dağılmalar başlıyor . 4. Hafta zaten değiştiyorum ama koku tutması falan harika topaklanmadq baya iyi ama son haftalar biraz parçalanıyor

NorthNight

Denediklerim içerisinde Lindocat en çok beğendiğim olmuştu. Tabi kedi sahipleneli 4 ay olduğu için 3-4 marka tecrübe edebildim anca onları kıyaslayabiliyorum.

Szrcanx

Goldlife siyah paket aktif Carbon mükemmel bir kum hem topaklanma hem dağılmama hem koku bir çok kum denedim en pahalısından en ucuzuna kadar bu çok iyi gerçekten.. hiç toz olmasın diyorsanız pımcat ama onun dışında ortalama kum dağılma vs yapar