9 Aylık Yavru Kedi Yetişkin Kuru Maması Yer Mi

bobby34

kedim erkek 5kilo 100 gram şuan yetişkin mamaya geçsem bir sorun olur mu

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba kilosu bayagı iyi bence geçebilirsiniz karıştırarak geçin once birkaç gün sonra tamamıyla verebilirsiniz hatta ölçülü verin daha fazla kilo almasın

sennuraksoy

Bence bir sorun olmaz 9 aylık diyorsunuz yani

Gimlihanim

9 ay çok da küçük değil. Maşallah kilosu da iyi. Geçebilirsiniz bence de.

edadnmzr

Geçebilirsiniz ya da kısırlaştıracaksanız yavruya devam edin kısırlaştırınca kısırlaştırılmış alırsınız yetişkin mama olarak, hem devamlı mama değişimi yaşamış olmaz kediniz.

Palyaco

9 aylık için kilosu fazla artik yavru vermeyin yetişkin l carnitini 300 olan mamaya gecin yağı az olsun 12 gecmeyin

Lils

Geçebilirsiniz

Alexkitty

Bizimki 7aylik oldu bu gün anca 3kg oldu kilosu neyle beslediniz 5 kilo oldu bu çocuk çok merak ettim yazarsanız sevinirim 🤭
Yetişkin mama konusunda birşey diyemiyorum ama şimdi bizim oğlan zayıf geldi gözüme

cat_expert

9 aylık kedi artık yetişkinliğe girmek üzere olan bir kedidir ve yetişkin maması yiyebilir.

bobby34

kuru mamasından çok yediği için öyle oldu muhtemelen evde de tavuk balık veriyordum yaş mamayı da haftada 2 kere verince böyle oldu