Bombay Kedimi Hangi Türlerle Çiftleştirebilirim

Merhaba arkadaşlar benim Bombay kedim var hangi türlerle çiftleştirebilirim araştırdım fakat sonuç bulamadım yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

simbakedi

kısırlaştırın

Betulb97

Kedinizin sağlığı için, ileriki yaşlarında kanser riskini düşürmek için ilk fırsatta kısırlaştırmanız gerekiyor, çiftleştirmek değil

Lils

Sokakta ölen o kadar yavru varken çifteştirmenizi tavsiye etmem ama yine de cevap vereyim. Scottish fold ve İran kedisi türevleri hariç hepsiyle. Bu iki ırk doğuştan hasta ve yavruları da onlara fiziksel olarak benzediği sürece hasta olacak. Kırık kulak ya da basık burun en büyük örnek. Bu işlerden çok anlamıyorum bilgim bu kadar

sennuraksoy

Bencede çiftleştirmeyin. Kediniz dışı mi erkek mi acaba

e234567

çiftleştirmeyin