Hills Mi Sanabelle Mi Exclusion Mi(Kisir Mamasi Olarak)

dilara11

kedimi dun kisirlastirdim brit premium kullaniyorduk mamasini degiscez yakin zamanda bu 3 mamada kararsizim icerikler iyi fakat sanabelle tek cesit kisir mamasina sahip hillste de taurin orani yazmiyor oyle bir mamanin icinde taurin olmadigini sanmiyorum ama goremedim exclusion ise cok daha zengin icerikli hepsinin kisir mamalarina baktim ama karar veremedim yardimci olacak var mi?

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba burda exclusion kullanan arkadaşlar var uzun zamandır memnun olduklarını belirtiyorlar siz de alıp deneyebilirsiniz bence

Palyaco

Exclusion tek geçerim dediniz mamalar bu mamanin yanına bile yaklaşamaz 8 ay oldu devam ediyorum veterinerim bile soruyor hangi mamayi kullandımi sadece eski mamasi ile geçişi 5 gün bile yeterli bu mamada ondan sonra devamlı verebilirsiniz

putmeinatrance

3 aydan fazla kullanıyoruz Exclusion markasını kedim de bayılarak yiyor diğerlerine nazaran piyasada yeni olan bir mama şimdilik bir sorun olmadı tüyleri aşırı parlak pamuk gibi yakınlarımda kullanmaya başladı olumsuz bir yorumla karşılaşmadım şu zamana kadar ayrıca belirtmek isterim kokusu çok güzel meyvemsi bir kokusu var kötü dışkı kokusu vs yok diğerlerini deneyimleyemediğim için bu markayı önereceğim size diğer tercihim içeriğini daha beğendiğim için Sanabelle'den yana olurdu olurdu dönüşümlü kullanabilirsiniz her ikisini

duman_cat_world

Rotasyonlu kullanmak en güzeli. Sanabelle ve Exclusion ikisi de güzel mamalar.

dilara11

merak ettigim bir mama icerik olarak cok zengin ama daha oncelerde konustugum kisiler hillsi cok ovmuslerdi kararsiz kaldim

Lils

Hills uzun zamandan beri piyasada olan kaliteli bir mama. En iyisi o bence

dilara11

herkese cok tesekkur ederim ucunu donusumlu alirim o zaman

simbakedi

üçünü de dönüşümlü kullanabilirsiniz. içerik olarak sanabelle hillsten daha iyi. exclusion üçünden de iyi ama yeni bir mama bu ikisi kadar güven veren bir mama değil. dönüşümde yer alabilir ancak tek mama haline getirmezdim ben.