Bağışıklık Güçlendirici Öneri

bobby34

kedi için bağışıklık güçlendirici olarak ne önerirsiniz

8 CEVAP

Oqrenerde06

Vetomune en güzeli ya da eczane den imuneks kapsül alıp içini mamasını döküp yedirin.

orhdoner

Merhaba vitasigna nın Petimunex vermişti hekim bize şurup çok iyi geldi

simbakedi

vedavet kesinlikle

edadnmzr

Vetomune

Minigimmm

Vetomune çok etkili biz kullandik cok memnun kaldik direk bağışıklık değerini yükseltmişti test sonucunda görmüştük. Bunun dışında vedavet markasinin ürünleri harika. Ve son olarak zoovital markasinin immunovital hapi olabilir oda kaliteli. Bağışıklık için dikkat etmeniz gereken şey ürünün içinde beta glukan içermesidir.

Gimlihanim

Vedavet ya da vetomune olabilir. İkisi de güzel ürünler.

Biz carnicare markasının iki spreyini kullanıyoruz ama bu markayı bize hekimimiz reçete etmişti. Bence hekiminize danışarak öneri alabilirsiniz 🙏

bobby34

burada satılan vet’s plus hakkında ne düşünüyorsunuz bağışıklık güçlendirici tabletini gördüm de