Furminatör

kedianasi

furminatör denilen taraktan alıcam araştırdım iyi bişey olduğnu gördüm ama nerden alacağmı bilemedim ebay sitesnden almış çoğu kişi ama anlamıyorm o siteden siz nerden aldınız ve memnun msunuz

11 CEVAP

GoldenOdin

Ben köpeğime aldım ***********'dan çok memnunum. ***********'dan olduğu fiyattan çok daha ucuza aldım.

zehraaozlu

Petlebi mağazasından alabilirsiniz ben buradan almıştım

mustafaparlak

Ben buradan aldım. Siz de alabilirsiniz.

KedimVar

***.com dan aldim ben :))

Princess_Lady

*******tan alabilirsiniz. Orjinal almaya dikkat edin

KedimVar

Evet sahteleri cok var. urunun orijinal olmasina dikkat edin.

Merloli

************da da var ve gayet memnunum tavsiye ederim

KedimVar

Fiyatı 100 küsür oluyor genelde. Ayrıca fotoğrafına ve ismine. Bakın.

Aydancat

Çakması mi var birde snsnnsnsns

kedianasi

Orjinal olup olmadgni nerdn anlarim

GoldenOdin

Bilmem fiyatından anlayabilirsiniz