(Acil Değil Merak)Yavrunuza Bu Zamana Kadar Aldığınız En Gereksiz Ürün Neydi?

Bulut☁️

Merak ettiğim için soruyorum ailem kızıyor saçma sapan şeyler alma buluta yeter sömürdün bizi diye ckxkdmxm sizin aldığınız ve tarafına bakmadığı en işe yaramaz ürün ne ben şu tüy kaşıma şeyinden almıştım gidip gelip ısırmaya çalışıyor babamla izledikçe kriz geçiriyoruz

30 CEVAP

Gimlihanim

Bazı oyuncaklarını almasam da olurmuş. Ben gidiyorum, oyuncak alıyorum o kadar para harcayıp. O geliyor kabuklu cevizi top yapıp oynuyor. İlginç tipler bu kediler 😅

edadnmzr

Demir topun içinde fare vardı hapisteymiş gibi o fareye bayağı para vermiştim ses de çıkarıyor oynar diye, yüzüne bile bakmadı kvsşcmelfl en sonunda içindeki fareyi çıkardım bari öyle oynasın diye şimdi o fareyi bir yerlere taşıyor ağzında. Götürüp bırakıyor sonra alıyor onun annesi oldu 😂 bu arada sizin kedilerinizin de bir şeyleri taşıma huyu var mı? Geçen dolabımın içinden örgü bere çıkarmış onu mutfağa götürmüş 🤷🏼‍♀️😂

Alıp alıp kullanmadığım bir sürü takviye, vitamin. Hep aynı şeyi yapıyorum. Sonra diyorum kullanmıyım yavrularıma yazık organlarını yoruyorum diyorum sonra yine alıyorum.

orhdoner

Merhaba benim yavrularım da çoğu oyuncağı ile oynamıyor sevmiyorlar sadece yumuşak top tünel bir de olta başka birşey sevmiyorlar malesef ben de kemik gibi birşey aldım plastik kemirsinler diye ısırıyorlardı onu hiç sevmiyorlar oynamadılar ☺️

citirbebegim

3 katlı kedi evi. Bir kere bile girip yatmadı içinde ya.

AhsenAise

Gereksiz hicbirsey almadım )) çoraplar, örgü ipinden yaptığım toplar,lastik tokalar en sevdiği oyuncakları
Ama oldukça gereksiz bir ürün hazırladım ,kedi yatağı ,en pofuduk kumaşlardan ,elyaf dolgulu çok şık bir kedi yatağı yaptım ,hani şu yuvarlak olanlardan ,ya bir kez merak edip kullanmadı sıpa ))) bende sokaktaki anne ve yavruların yuvasına kattım ailece kışı o yatakta geçirmişlerdi

Lils

3 katlı toplu oyuncak. Toplam 5dk oynadı

sennuraksoy

Benim ailemde alınca kızıyorlar

Aliye87

Aslında bir kedinin günlük bakım rutininde olması gereken tarak bizim hanım efendimize "gereksiz" geldi, bir kez olsun taratmadı. Öylece duruyor.

Marsrellaa

Bir sürü oyuncak aldım ama gidip benim kulakliklarimi şarjımı kemiriyor yere düşen eşyalarla oynuyor😃😃

Palyaco

En çok tünel top ve fare başka almayın bunlarla oynamayı seviyorlar digerlerinin yüzüne bile bakmıyor

Oqrenerde06

Bebek dişligi almıştım dış çıkarma döneminde dişlerini kaşısin diye bebek gibi bakıyorum da ahaha :):) asla ilgilenmedi bizi ısırdı disligi isirmadi.😀😀

sennuraksoy

En saçma buldukları şeyde fare oldu oynamaları için aldım oyuncağı yediler redman3

simbakedi

aldığım bütün oyuncaklar diyebilirim. folyodan top ya da zıplayan top yeterli oluyor

D-O

Trixie kedi otlu sprey aldim hicbi etkisi olmadi sprey oyle bos bos cekmecede duruyor :D