Kedimin Tüyleri Birden Bire Böyle Oldu .

Oqrenerde06

Elimle incelerken böyle kuruluk tespit ettik sonra da spreyle temizledikten sonra tüyleri dökülerek kırmızılaşti. Mantar mi alerjik reaksiyon mu bilemedik

5 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun mantara da alerjiye de benziyor Allah şifa versin 🙏😞 Umarım çabuk zamanda atlatırsınız hekime gösterin bir an önce tedaviye başlanılsın bence bir de bagışıklgını güçlü tutacak besinler vermeye çalışın

edadnmzr

Of 3.fotoğraf çok fena olmuş ya mantar gibi ama egzamaya da benzettim 1.fotoğraftan

Asabitiviti

Ben aynısını mantar olan bir kedide görmüştüm büyük ihtimal mantar olabilir en iyisi hemen veterinere gitmek hem kedi sağlığı için hemde sizin için mantarsa insanlara bulaşabiliyor

Oqrenerde06

Çok teşekkür ederim arkadaşlar:( noldu yavrularima birden bire anlamıyorum zylexis aşı bile yaptırdık nasıl bağışıklığı düşüyor nasıl oluyor anlamıyorum c vitamini takviyesi lyzin takviyesi yapmadığım işlem kalmadı . @ortdoner Allah razı olsun yarın tekrar götüreceğim veterinere:(
@edadnmzr valla kötü ruhlar etrafımız da 1 haftadır birisini düzelttim birisi kötüleşiyor umarım hersey olur bana da bulaştı sanırım büyük ihtimalle mantar çünkü beraber uyuyoruz genel de 2.kedimin de kulak bölgesinde kızarmaya başladı suan
Asabitiviti@ Kesinlikle bize de bulaştı az birsey kaşıntı falan yok ama kizarma pullanma oldu boyun bölgem de arkadaşımın da karın kısmında oldu .

edadnmzr

Çok geçmiş olsun umarım çabuk geçer gider 🥺🙏