Arkadaşlar Bir Tane Kuş Tuyune Benzeyen Bir Oyuncak Onu Oynarken Dalmmism Ağzında Kemiriyorud Sonra

Tarcinxmuge

Kedim oyuncağın tüyünü yuttu çok korkuyorum kedi tuyune benzeyen bir oyuncak bişey ölümü

5 CEVAP

SVL21

Geçmiş olsun 💐

edadnmzr

Çıkartmak için kusacaktır muhtemelen ama kusmazsa dışkısıyla beraber çıkartır merak etmeyin

teddybal

Bu tüylü oyuncakları kullanabilenlere çok şaşırıyorum, bizimkiler boğazına kadar sokuyor hırslı hırslı yemeye çalışıyorlar, artık direk kesip veriyorum aldığım oyuncakta tüy varsa

parskedy

merhaba, normalde verdiğinizden daha fazla malt macun verip dışkısını kontrol etmelisiniz. birkaç gün içinde çıkmazsa veterinere gitmelisiniz.

bloodyluxury

Merhaba,

Benim oğluma da tüylü oyuncaklar maalesef dayanmıyor, tüylerini kopartıyor hemen. Endişelenecek bir şey yok bence, rahatsızlık duyduğunda kusarak çıkartabilir. Yine de takip ederseniz iyi olur.