Açılmamış Mamayı Nereler Alır

buusracikk

Arkadaşlar 3 paket kısır kedi maması sipariş vermiştim çok geç geldi o gelene kadar mecburen başka mama aldım. Çok sıkışığım veterinere borcum var onu ödemem gerekiyor kedilerimin maması ve kumu da bitti elimdeki mamaları satıp onun parasıyla mama kum almam gerekiyor. Mamaları nereye verebilirim nereler alır bilen varsa yardımcı olabilir mi?

9 CEVAP

edadnmzr

@orhdoner'in dediği gibi buradan biri çıkarsa belki o şekilde verebilirsiniz ama başka bir yer alır mı bilmiyorum 😕

teddybal

İade edemez misiniz, süre geçmemiştir belki

orhdoner

Merhaba tekrardan Allah şifa versin yavrularına bir daha yaşatmasın inşallah 🙏❤️ Burdan almak isteyen olursa söylesinler başka neresi olur ben de bilemiyorum

NorthNight

2.el satış yapılan bazı uygulamalarda denk gelmiştim satanlara oralara ilan açabilirsiniz.

Palyaco

Petshop değiştirir aslında almak istediklerinizle

buusracikk

Not: mamaları farklı marka kullandıklarının dışında mama verdiğim zaman ishal oluyorlar o yüzden veremiyorum her zaman kullandığım mamayı almam gerekiyor.

buusracikk

İade etmeyi denedim süresi de geçmedi ama iade kabul edilmiyor. Petshoplara soracağım onlar açık mama satıyorlar ama deneyeceğim yine de şansımı. 2.el satış yapan uygulamalar hangileri yazabilir misiniz?

Lils

Dolap, gardrops

Lils

Bu iki uygulama ikinci el satış için. Dolap komisyon alıyor (yani ücretin birazını kesiyor) gardrops 200 lira altında komisyon almıyor