Kedim Kışın Oda Dışında Kalırsa ?

sarpyilmaz

Arkadaşlar benim kedim yaklaşık 6 aylık civarı ben uyuyamadığım için kedimi odama almıyorum geceleri ama gündüzleri giriyor tabii ki sorum şu ben kışın da almazsam ocak aralık gibi koridorda falan uyursa hasta olur mu bebeğim ?

20 CEVAP

sarpyilmaz

Benimkiler derken kaç kediyle aynı yatakta uyuyorsunuz :))

sarpyilmaz

Ben de kedimle uyumayı çok ama çok istiyorum ama ısırıyor beni uyurken buna bir çözüm bulamadığım için koridorda yatırıyorum :( üzülerek

Georgia

Vallahi benim kedim bes aylik erkek tekir aksam olunca odada beraber uyuyoruz giriyo battaniyenin altina kafayi disari cikariyo yatiyo sabaha kadar

Benim kedim 1 senedir öyle alışmış ki iki kedimiz var bazen pamuğa sinirlendip git dışarıda yat diyorum 5 dakka sonra alıp yatağına koyuyorum gece alıyorum yatağıyla yanıma öpüyorum cilvesi pek hoş zillinin . Al yanlız kalmasın sonra çok Üzgün oluyorlar ve siz kemirmemeye alistirmadiniz mi?

miasugok

Benimki de hala suratımı emiyor ya:( uykudan önce emiyor uykumun tam ortasında uyandırıp yine emiyor sabahın köründe uyanıp gelip tekrar emiyor:( sonda ben o uykusuzlukla okula gidiyorum romiş beyde ben gelene kadar uyuyor :)) valla hafta sonunu iple çekiyorum uyuyayım diye. Ne yapalım ya, canları sağolsun.