Kedim Kışın Oda Dışında Kalırsa ?

sarpyilmaz

Arkadaşlar benim kedim yaklaşık 6 aylık civarı ben uyuyamadığım için kedimi odama almıyorum geceleri ama gündüzleri giriyor tabii ki sorum şu ben kışın da almazsam ocak aralık gibi koridorda falan uyursa hasta olur mu bebeğim ?

20 CEVAP

Alisiyosun onunla yatmaya hayvanı soğukta tek bırakıp aglatmayin yanınıza sıcak sıcak yatsin

SelinTuksal

Benim küçüklerle uyumaya kalktığımda beni nasıl gecenin köründe uğraştıedıklarını bi ben bi Allah biliyor. Sıcak bi yerde yatmasına dikkat ettiğiniz sürece sıkıntı olmaz

Ezgikya

Koridorda ona yatak yapabilirsin ama tek kalması onu üzebilir belki bilemiyorum ben bırakmazdım kendini yalnız hissetmesini istemem ki sende bunu istemezsin kedin icin yanina alsan bisi olmaz ayak ucunda yatiyor zaten

Princess_Lady

Yatağı varsa odanıza koyun.

KedimVar

Benimkiler yanımda yatıyor :)) benim yanımda yatmazlarsa üzülüyorum ben hemen geri yanıma alıyorum :))

KedimVar

2 kediyle :)
Sizi her ısırdığında ilgisini başka bir oyuncağa çekip uyarırsanız ısırmayı bırakır muhtemelen. Daha küçük olduğu için dişleri kaşınıyordur. Büyüyünce geçer diye düşünüyorum. :)

TarcinBey

Kedimle hep salonda yatiyoruz ama ilk geldiği gün tek basina odada uyumasini istemiştim daha minicik salonda kaybolur diye o akilla birakmistim odaya :D daha eve bana alismamasina rağmen tek kalinca agliyor miyavlamayan kedi avazi çiktiği kadar miyavliyordu bu yuzden geri getirdim yanima ilk uc gun hic uyumamistim :D hala da öyle bu yüzden hiç tek birakmiyorum bi odada veya tuvalette bile :D bide insanin akli kaliyor en azindan benim kalmisti ve geri cikarmistim

KedimVar

Olmaz. ev sicak oluyor mu? Sizin odaniz nasilsa koridor da oyledir diye dusunuyorum.

sarpyilmaz

Benim odamda kalorifer var ama

KedimVar

Koridorda yok mu? Bizimkinde var da.

sarpyilmaz

Senin kedin nerede kalıyor

martha

bence de koridor da yatması onu pek mutlu etmez

sarpyilmaz

Ama ellerimi falan da ısırıyor buna nasıl bir çözüm bulabilirim ?

Ezgikya

Bizimki de yapiyor onu kedi ısırıgından ne olabilirki tabi aşıları tamsa :)

kediminnos

Sizinle surekli yatarsa alisir bi sure sonra rahatsiz etmez