Cama Asılan Kedi Yatağını Kullanan Varmı?

orhdoner

Herkese hayırlı geceler,

Benim yavrularım camdan bakmayı çok seviyorlar internette gezinirken gördüm cama asılan yataklar vardı. Kullananlar var mı Ağırlığı kaldırabiliyor mu güvenlimi düşer mi sizce gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum herkese şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

19 CEVAP

duman_cat_world

bazi markalar gerçekten iyi vantuzu sağlam oluyor ben değil bir arkadasim almıştı çok kullanışlı kedisi seviyor😊

Bulut☁️

Yorumlarda düştü kedime zarar veriyordu yazanlar var güvenemedim ya bende bayadır istiyorum

x_queen

Bende oğlumiçin almıştım seve seve kullanıyordu. Kızım geldikten sonra baktım yarış ediyorlar kim yatacak siye bi tane daha aldım. İkisi de yatıyor severek. İkinci aldığım bi kaç kere düştü vakumlarından ama şu anda sıkıntı yok. Bende çok severek isteyerek almıştım. Neyse ki kullandılar ☺️☺️

Çok güzel bir soru olmuş 🙏 ben de almayı düşünüyorum ve çoğu kedili aile de memnunmuş🙏