Cama Asılan Kedi Yatağını Kullanan Varmı?

orhdoner

Herkese hayırlı geceler,

Benim yavrularım camdan bakmayı çok seviyorlar internette gezinirken gördüm cama asılan yataklar vardı. Kullananlar var mı Ağırlığı kaldırabiliyor mu güvenlimi düşer mi sizce gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum herkese şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

19 CEVAP

putmeinatrance

Ata home markasının cam yatağını kullanıyoruz sağlamlık açısından birçok ürün araştırdım en son yorumların olumlu olmasından dolayı bu markanın ürününü tercih ettim iyi ki de almışım aldığımdan beri gidip gelip onun üzerinde çoğu zaman vakit geçiriyor kaliteli baya vantuzlar sağlam kesinlikle kayma çıkma yapmıyor kumaşıda yumuş yumuş :)

Ekinay

Ben aldım ata home satıcısından aşırı sağlam iki kedi birden çıktı yaklaşık 10 kilo ne oynadı ne bişey oldu büyük olanından aldım ben vantuzları da çok kuvvetli kedim çok seviyor

Miscatt

Merhaba
Bende çok istiyorum o yataklardan ama hep şüpheyle yaklaştım güvenemedim bir türlü. Benim oğlum da camdan bakmayı çok seviyor peteğin üstünde uyuyup kalmışlığı bile var kaç kere 😻

NorthNight

Ayy kanayan yaram suzionline blog da gördüm onu, herkes alıp fotoğraf atmıştı 2 kediyi bile taşıyordu. Ama camın eninin 50cm olması gerekiyormuş bizimkiler ince uzun parçalar uymuyor diye alamadım 😒 orada da yorumlara bakabilirsiniz herkes çok memnundu.

Oqrenerde06

Çevrem de alıp kullanan var çok memnunlar cami seviyor ve caminiz ona göre uygunsa hiç düşünmeden alın derim mutlu sağlıklı patili günler 😊

Arzbala

Çok ilginç :) cevaplar beklediğimin tersi çıktı :) şöyle bir baktığımda hiç güven vermiyordu oysa ki ;)

orhdoner

Cevap veren arkadaşlar herkese teşekkür ederim bakıyorum ben de https://atahome.com.tr/urun/cama-asilan-kedi-yatagi-vantuzlu-ky1/ çok güzel görünüyorlar 🙏❤️ O zaman ne mutlu cnm inşallah uyar camına da alırsın yumağa o da sıkılmaz en azından ❤️🥰@edasnmzr

Lavinia17

kedim hep cam yatağında yatıyor çok seviyor :) ben atahome sitesinden almıştım sorun yaşamadım.
ürünü aldığınız zaman camı silip daha sonra vantuzları ıslatıp yapıştırırsanız çok iyi oluyor

Miscatt

@orhdoner
Misket bayılabilir evet çocuğum bütün gün cam kenarında😻
Teşekkür ederim🙏🏻😇

Arzbala

Açıkçası bende çok merak ediyorum almakta istedim ama açıkçası pek sağlam gelmiyor bana düşer ederde bir sakatlık çıkarırım rahat dururken diye ;)

edadnmzr

Ata home öneren arkadaşlar link atabilir misiniz hangi siteden aldığınızı 😊 ben de görmüştüm bu yatakları ama emin olamamıştım bu kadar olumlu yorumdan sonra alacağım galiba sayende @orhdoner 🙏🥰❤️

orhdoner

Siz de bakın link attım çok güzel görünüyor eğer uyarsa camınıza arkadaşlar sağolsun önerdi gayet güzel görünüyor misket de sıkılmaz güzel olur sizin için de 🥰❤️🙏 @misscatt ben de böyle beklemiyordum ama gayet güzel çıktı walla size uygunsa siz de alabilirsiniz sıkılmaz yavrunuz hem de rahat görünüyor 🙏🥰❤️ @arzbala

Arzbala

@orhdoner çok teşekkürler gözüm vardı zaten :) 💕

Palyaco

Ben pek güvenmiyorum zamanla kopar

Pollythelilly

Ben kullanıyorum.Tek cama sığmadı camların eni küçük diye.2camı ortalayacak şekilde yapıştırdım vantuzlarını.3kg kedimi taşıyor ancak sebzeyle de denedim 6kg da taşıyor.Ürün açıklamasında 20kg a kadar taşıdığı da yazıyor.Kedim çok memnun hiç inmiyor neredeyse.Tineke markasından aldım t r e n d y o l dan.İpleri gayet sağlam bir sorunla karşılaşmadık.