Kedim Neden İnledi

Cikocan

Merhaba. Kedim az önce uyudu ve kısa bi süre sonra inledi. 2 defa oldu bu ama 2 saniyelik bi şeydi. Endişelendim açıkçası ilk defa oldu neden olur aacaba? Yemeyi seven bi kedidir çok değil ama yemesi azaldı biraz ve fazla uyuyor. Tecrübesi olan benimle paylaşırsa sevinirim.

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba kaç aylık kızgnlıga girmiş olabilir mi acaba ? Ya da diş değiştirme döneminde iştahsızlık olabiliyor ya da başka bir sebebi de olabilir hekime gösterin derim çok geçmiş olsun 🙏

Miscatt

Merhaba geçmiş olsun öncelikle
İnleme sesi kedilerde ilk defa duydum araştırıcam bu yüzden.
İştah azalmasının bi çok nedeni olabilir veterinerinizle konuşmakta ve hatta kan testi istemekte fayda var. İnşallah bi rahatsızlığı çıkmaz çocuğun 🙏🏻

Cikocan

Çok teşekkür ediyorum. Çiko 7 yaşında ve kısır bi kedi o yüzden kızgınlık ihtimaller dışında. Acaba yaşının getirdiği bi durum olabilir mi?

orhdoner

O yaşta bir kediye bakmadım benimkiler 1,5 yaşında yaş ilerledikçe ne tepki verececegini ben de bilemedim. Çok geçmiş olsun bir hekime gösterin isterseniz belki agrısı birşeyi vardır🙏

AhsenAise

Merhaba kediler / köpekler de horlar ama bizler gibi değil ,inilti ve ıslık sesi karışımı bir ses ,kediler çoğunlukla 5 yaşından sonra horlamaya başlasa da badem iki yaşından itibaren horluyor ,o sesi çıkardığında hafifçe dürtün susarda horluyor demektir