Bu Bebeklerin Cinsini Anlayabilen Var Mı?

Anneleri ölmüş iki bebeği bir ay önce sahiplendim. Gelişimleri çok geriydi. Aldığımda her biri 240 gramdı. Şu anda kızım 880, oğlum da 920 gram oldu. Sahiplendiğimde bebeklerin tekir olduğunu düşünüyordum ama bebekler büyüdükçe fiziksel özellikleri tekirden farklı haller almaya başladı. Kulakları vücutlarına göre büyük, vücutları ince uzun, hatırı sayılır bir uzunlukta. Suyu seviyorlar, seyahate bayılıyorlar. Patilerini tek tek su kabında yıkıyorlar. Atlamayı ve tırmanmayı çok seviyorlar. Tüyleri de normalden daha uzun. Ben Sibirya kedisi kırması olduklarını düşünüyorum ama anlayan varsa bana yardımcı olabilir mi?

11 CEVAP

Merhaba, çok çok teşekkür ederiz. Tüm patili dostlarımızın tüyü kadar ömrü olması dileğiyle 🤗

edadnmzr

Deseni tekir yani bir şey tekirlik var ama kırma gibi kulaklarından dolayı. Kocaman kulağı var ne acaba ben de merak ettim 😂 sağlıklı ömürleri olsun 🐾❤️

orhdoner

Merhaba hayırlı olsun çok tatlılar ben anlamıyorum cinsinden Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏

Arzbala

Maşallah çok güzeller hemde şanslılar.

Mehparee

Tekir cinsine benziyor ama tam olarak çözemedim

teddybal

Çok masum suratları🥺 Cinslerini bilmiyorum ama dayanamadım çok güzeller demem lazımdı :D Birlikte uzun mutlu yillariniz olur umarım..

Palyaco

Tekir cinsi cok tatlılar masallah

Akcay321

Alman kurdu bunlar

Warriorsans

Çok tatlılar ısırasım geldi ösçsksk bence tekirler ama çok da anlamam

buusracikk

İkisi de tekir :)) benim kedilerimin de bebekken kulakları vücutlarına göre fazla büyüktü farklı bir cins olduklarını düşündüm ama büyüdükçe daha da netleşti tekir olduğu 🥰

Çok teşekkür ederim herkese 🥰