Kocaelide Uygun Aşı Fiyatı

Salihaylmz

Kocaeli son iki ayda aşı fiyatlarını %40 arttırdı resmen. Veteriner hekiminden memnun olan var mı acaba bir de karma kuduz fiyatı nedir?

3 CEVAP

NorthNight

Güncel fiyatlardan bilgim yok, bizim aşıları yapan veterinerimiz yapıyor anında ödeme yapmıyoruz. Bir iki ayda bir topluca ödüyoruz o güzden aşı bazlı bilemiyorum ama ocak ayında veteriner taban fiyatları artacak yani bu aylarda zam yapmış olsada yine zam yapacak bir çoğu o yüzden çevrenizden fiyat alıp size en uygunundan yaptırın ve ertelemeyin derim.

Salihaylmz

Ben de o yüzden soru sordum siteye inşallah soruma cevap veren olur :/

theyusra

ben pasteur'de yaptırıyorum her şeyini, fiyatları normal ama zaten her türlü pahalı olduğu için ödeme konusunda zorlamıyorlar istediğiniz zaman halledebiliyorsunuz :)