Kedim De Yara Ve Kulak Uyuzu Kötüleşiyor

Umur2153

Merhaba,1.5 yaşındaki erkek Scottishfld kedim ile 2 hafta once kafasındaki küçük bir yara nedeniyle veterinere gittim. Kulak uyuzu teşhisi koydu. Kasicam diye kafasını yara yapmış dedi. kulağı temizledi ve kaşıntı önleyici iğne yapti antibiyotik yaptı 3 gün boyunca gittim. Yara için baticon ve krem verdi sabah akşam kullan dedi. Kedim 3 gün sonra kafasını çok kaşıdigi için yara tekrar kanadi ve tekrar götürdüm gözünde şişlik vardi krem sürdü boyunluk taktı kulağını temizledi tekrar yolladı. 4 gün sonra 3 4 kere kustu ve tekrar veterinere gittim bu sefer antibiyotik iğne yaptı midesi icin. Ancak yarası büyüyor ve kulak uyuzu geçmiyor. Kulak için hiç damla vs vermedi 2 haftadır gidip duruyorum. İlerleme yok yardımlarınızı bekliyorum. Resimleri aşağıda zaman sırasına göre yükledim. Şuan yarası için krem kullanıyorum.ayrica mantar değil kasimadan kaynaklı yara dedi veteriner.

22 CEVAP

KediliBaba

canauralda oriderm de vetlerde bulunuyor başka bir yerden alamazsınız.Oriderm şuan 87 tl yeni aldım 3 kere kullandım gözle görülür bir fark var.stronghold uygulmasını kedilere ben yaptım(vetten alıp,kullanımını sorarak) önce temöizliyor sonra kremi sürüyorum gayet iyiler.Soru sahibi 2017 de sormuş bu arada.

Mirmirrr

Canaural hangi veterinerde bar getiren firmayı aradım 3 seneir getirmiyorlarmış bütün veterinerleri arıyıp ellerinde varmı diye soruyorım bana veterinerin ismini verebilirmisiniz

Mirmirrr

Canaural hangi veterinerde bar getiren firmayı aradım 3 seneir getirmiyorlarmış bütün veterinerleri arıyıp ellerinde varmı diye soruyorım bana veterinerin ismini verebilirmisiniz

KediliBaba

Canaural kullanmadım %3 lük asit borik kullanabilirsiniz eczane verir göze kulağa zararı yok.

aysuaks6789

dobido diye bi kanal var oraan veteriner adresini isteyip gidebilirsizin onlar boyle bi şeyler karsılasmıslardı

Arkadaşlar kulak uyuzu kolay tedavi edilebilen bir hastalıktır çoğu veteriner bu mevzuyu çok uzatır malum işin içinde para var Çoğu da gerçekten mesleğini iyi icra edemiyor kulak arkasındaki dökülen tüyler kulak uyuzuna işarettir bunun en iyi tedavi yöntemi kulak damlası ...SANİOTİC kulak damlasıdır veteriner ürünü kesinlikle 100 de yüz geçiriyor birdaha çıkmıyor bunu alın uygulayın sonuç mutluluk verecek 5 gün içi de yok olacak

Salihaylmz

Sirke yakar sirke denemeyin.
Cleapet temizleme suyu var bir de onu deneyin şifa olur belki çok memnun kalan var ben mantar için kullanmıştım
Instagram hesabından cleapet satıcısına yazın fotoğraflarını ona da atın baya ilgililer